Študuj v Taliansku

studovanie-v-taliansku-compressor

Túžite posunúť svoje znalosti jazyka na vyššiu úroveň?

Chcete byť v kontakte s Taliančinou od svitu do mrku? Zbaľte si kufre a vydajte sa s nami na jazykové dobrodružstvo do Talianska. Už niekoľko rokov spolupracujeme s poprednými  jazykovými školami a ponúkame našim študentom nezabudnuteľné kurzy po celom Taliansku. Jazykové školy sú starostlivo vybrané a s výučbou zahraničných študentov majú bohaté skúsenosti. Štúdium jazyka v zahraničí je jedným z najefektívnejších spôsobov ako sa v jazyku zdokonaliť a nebáť sa konverzovať.

Minimálna dĺžka štúdia je 1 týždeň, čo je ideálne aj pre full-time pracujúcich. Spojte letnú dovolenku pri mori s jazykovou školou a vaša dovolenka nadobudne nový rozmer.

Ak vás povinnosti nezväzujú, doprajte si luxus v podobe niekoľkomesačného štúdia. Okrem bezchybného parlovania si skvele oddýchnete, spoznáte nových priateľov z celého sveta a pričuchnete k bezstarostnej talianskej kultúre plnej srdečnosti, kávy a skvelého jedla.
Naše partnerské jazykové školy sa nachádzajú v mestách Rím, Sanremo, Tropea, Padova, Verona či Cefalu.
Ak máte záujem dozvedieť sa viac, neváhajte nás kontaktovať.

Á presto!