Povedali o nás

Hellen S.


Veľmi dobrý vyber školy. Rozhodnutie začať sa učiť Taliansky jazyk bol pre mňa proces , ktorý ma doviedol v jedno slnečné ráno do tejto školy v centre Bratislavy . Dnes som veľmi vďačná za to , že som sa opäť presvedčila , že ak niekto robí veci s láskou je to to najviac čo môžme dať ľudom , ktorí sa dotknú nášho sveta .Svet , ktorý Vierka vytvorila a tvorí pre Nás - Vás sa môže stať v budúcnosti jedna z ciest ... ako sa zamilovať do Talianska . Ďakujem za trpezlivosť . Ďakujem , že moje rozhodnutie bolo správne :-) a veľká spokojnosť. Za krátky čas som sa naučila veľmi veľa. Odporúčam!

Stanka H.


Najlepsia skola talianciny v BA! Max. ustretovost a individualny pristup. Je vidiet, ze Vierka to robi s laskou! Vrelo odporucam kazdemu!

Lujza G.


Úplne super dobre lokalizované, pekné priestory, milé lektorky a príjemná atmosféra. Určite odporúčam.

Tatiana T.


Školu tvoria učitelia a Katy je naozaj skvelá! Vážim si to málo voľného času, ktorý mám, a snažím sa ho tráviť tak, aby som mala dobrý pocit. Katy je vždy pripravená, vie veci výborne vysvetliť a dokáže spojiť témy, ktoré ma zaujímajú, s gramatikou, ktorú preberáme. Odporučila mi ju kolegyňa a rozhodne neľutujem.

Danka S.


Vcera som zacala po 10 rokoch planovania  Lepsiu skolu a lektorku som si vybrat nemohla. Vierka je skvela a ked to takto pojde dalej, urcite sa o par mesiacov v Taliansku dohovorim konecne po taliansky. Iny, akcny pristup mi vyhovuje a kurz vo dvojici je proste super!!! Tesim sa na dalsie hodiny 

Marika H.


S manželom sme uvítali možnosť študovať taliančinu individuálne a veľmi sa mi páči tento spôsob štúdia :-) ill nostro insegnante e´ simpatica e brava :-)

Lívia M.


Neľutujem, že som sa rozhodla pre túto Školu Taliančiny, veľmi dobrá lektorka, hodiny sú zaujímavé a pútavé, na tejto škole ma učenie bavííí 

Ľubica F.


Taliančinu sa učím už niekoľko rokov, ale tentokrát sa mi učenie páči najviac... veľmi pozitívne hodnotím malú skupinu a osobný prístup. Ďakujem.

Martina K.


Štvrtkové ranné hodiny ma vždy nabijú dobrou náladou na celý deň. Vierka okolo seba vytvára super atmosférou a zásobuje nás nielen slovíčkami a gramatikou, ale aj receptami a pikoškami z Talianska . Som veľmi rada, že som sa rozhodla pre Školu Taliančiny a teším sa na ďalší čas strávený učením tohto krásneho jazyka.
Viac si o nás prečítate na našom Facebooku